WireTap Studio

WireTap Studio Mac için

Herhangi bir kaynaktan herhangi bir şey kaydetme

WireTap Studio, Mac'inizden herhangi bir şeyi kaydetmek için ciddi bir çözümdür. WireTap Pro olarak adlandırılan şey, her zaman olduğu gibi, sesinizi her formatta kaydetmenize, düzenlemenize ve kaydetmenize olanak sağlayan küçük bir...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Her şeyi kaydet
  • LivePreview Bliss özelliği
  • Kayıpsız düzenleme ve herhangi bir formatta kaydetme

DEZAVANTAJLAR

  • Sınırlı e-posta özelliği
  • Sınırlı sayıda etki

Mükemmel
9

WireTap Studio, Mac'inizden herhangi bir şeyi kaydetmek için ciddi bir çözümdür. WireTap Pro olarak adlandırılan şey, her zaman olduğu gibi, sesinizi her formatta kaydetmenize, düzenlemenize ve kaydetmenize olanak sağlayan küçük bir arabirimde hala güvenilirdir.

WireTap Studio, giriş kaynağını seçtiğiniz sürece yazılım ve donanım seslerinin her ikisini de yapabilir. Arayüzde iki tane mevcuttur. Başlamak için sadece kayıt düğmesine basın. İşiniz bittiğinde WireTap Studio, kaydınızın dalga biçimini görüntüleyecek yeni bir editör penceresi açacaktır. Düzenleme biraz basit olsa da, hala dalga alanlarını seçebilir, işaretçiler ekleyebilir ve kesebilir ve yapıştırabilirsiniz. Daha da iyisi, WireTap Studio'daki tüm kayıtlar kayıpsızdır, dolayısıyla sesinizi düşürmezsiniz ve LivePreview Bliss sayesinde kaydetmeden önce kaydı dinleyebilirsiniz.

WireTap Studio, MP3, AAC ve MP4 dahil olmak üzere herhangi bir popüler formatta ses kaydetmenizi sağlar. Seçebileceğiniz bir dizi hazır ayarı içerir. Aksi halde, formatı düzenleme biçiminde kendiniz değiştirebilirsiniz. WireTap Studio, yalnızca iki farklı efekt seti vardır: Camel Studio ve Apple, ancak bazılarını kendiniz ekleyebilirsiniz.

Hazır olduğunda, sesiniz Mac'inizde, iPod'unuzda, iPhone'unuzda veya iDisk'inizde bir klasör olsun, herhangi bir hedefe aktarılabilir. WireTap Studio'daki e-posta özelliğiyle biraz hayal kırıklığına uğramıştım.

Mac'inizde bir şey kaydetmeniz mi gerekiyor? WireTap Studio, ihtiyacınız olan uygulama. Sezgisel ve güçlü.

Sabit iPhone zil sesi sorunları iTunes 9.2 ile yaşanıyor Sessiz Kaldırma İşleminin Geliştirilmiş İşlevleri MP3'lerinizdeki Daha Hızlı Değişken Bit Hızı kodlaması İşlevsel olarak bir dosya düzenlenirken, başka bir düzeltme ve geliştirme işlemi gerçekleştirildi.

Değişiklikler

  • Sabit iPhone zil sesi sorunları iTunes 9.2 ile yaşanıyor Sessiz Kaldırma İşleminin Geliştirilmiş İşlevleri MP3'lerinizdeki Daha Hızlı Değişken Bit Hızı kodlaması İşlevsel olarak bir dosya düzenlenirken, başka bir düzeltme ve geliştirme işlemi gerçekleştirildi.

mac için Multimedya en fazla indirilenler

WireTap Studio

İndir

WireTap Studio 1.1.1

WireTap Studio hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×